Novinky

Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek.

TRACHEA T. acrylic -NÁBYTKOVÁ DVÍŘKA NOVÉ GENERACE

Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek. Dvířka T.acrylic mají něco navíc. Označení „ T“ odkazuje ke značce Trachea. Jako největší český výrobce nabízí nejen nejširší škálu provedení, ale především garantuje použití prvotřídních materiálů a technologií zpracování.

Hlavní Třída 170/50, 73601 Havířov
+420 778 712 313

Novinky aktuálně na našich FCB stránkách.

TRACHEA OVERFACE®–NOVÁ TVÁŘ BYDLENÍ

Každý z nás je jedinečný. Máme svůj názor, vkus a styl a tomu odpovídá naše bydlení. Právě těmto požadavkům míří vstříc technologie Overface®. Dekorativní tisk umožňuje aplikovat libovolné grafické motivy na dveře vestavných skříní, na nábytkové korpusy, obkladové panely, ale především na nábytkové dvířka- fóliovaná, akrylátová, lakovaná, skleněná.. Výsledkem jsou originální a naprosto unikátní interiéry.

trachea-overface

Novinky aktuálně na našich FCB stránkách.

TRACHEA Patina PROVENCE

Tónovaná patina jemně zdůrazňuje průběh frézování a přirozenou strukturu povrchu světlých fólií. Navozuje uvolněnou atmosféru slunného středomořského pobřeží...

trachea-patina-provence

Novinky aktuálně na našich FCB stránkách.

TRACHEA Patina SCANDIA

Světlejší patina Scandia decentně potrhuje vybrané tvary frézování. Střízlivá elegance báječně zapadá do oblíbeného rámce čistého severského designu....

trachea-patina-scandia

Novinky aktuálně na našich FCB stránkách.

GRAFOSKLO

Nebaví Vás údržba spár u kachliček, chcete něčím vaší kuchyňskou linku ozvláštnit? Ano? Tak to pravé pro Vás je GRAFOSKLO! Obklady z GRAFOSKLA jsou praktické, moderní, originální. Vaše kuchyňská linka po nich doslova rozkvete! Můžete vybírat z mnoha grafických motivů či použít vlastní fotografie. Vámi vybraný motiv náš grafický designér převede do 3D NÁVRHU Vaši kuchyňské linky či vestavěné skříně. GRAFOSKLA jsou bezpečnostní a kalená, jsou tudíž vhodná i za plynovou varnou desku.

grafosklo

Máte zájem o GRAFOSKLO?

Není nic jednoduššího, než si vybrat motiv či více motivů z galérie. Sdělit nám (zavolat, poslat mailem) číslo obrázku, podrobnosti o rozměrech a my již vše zajistíme.. Vzory si můžete vybrat zde:

GALERIE 1

V případě zájmu nás kontaktujte ZDE

Facebook