Naše služby

Zaměření kuchyně, vestavěné skříně - Profesionální zaměření prostoru Vaší budoucí kuchyně na míru předejde mnohým problémům, proto vysíláme naše vlastní pracovníky, kteří vám případně poradí i z technického hlediska účelovosti kuchyňské linky či vestavěné skříně. Bezplatné vyměření si můžete objednat ZDE.

Hlavní Třída 170/50, 73601 Havířov
+420 778 712 313

Profesionální poradenství - Naše návrhářka vás s jistotou a v pohodlí našeho studia povede po cestě 3D NÁVRHU vaší budoucí kuchyně a neopomene žádný důležitý detail. Vše Vám podrobně vysvětlí a názorně předvede na vystavených kuchyňských linkách. Ukázky kuchyňských linek montovaných ve městě Havířov, Ostrava, Frýdek- Místek, Orlová, Karviná, Český Těšín naleznete ZDE a 3D NÁVRHU ZDE

Montáž a dopravu kuchyně - Vaši novou kuchyni na míru, vestavěnou skříň či ostatní nábytek dopravíme k vám domů a profesionálně namontujeme.

Záruční a pozáruční servis - Záruka na dílo je 5 let, na dvířka 7 let, na kování BLUM CELOŽIVOTNÍ ZÁRUKA. Můžete si být jistí, že v případě jakýkoliv problémů s kuchyňskou linkou nebo kuchyňskými spotřebiči, nebo jiným námi vyvoleným nábytkem, vám pomůžeme v rámci záručního i pozáručního období !

Dodací lhůty - jsou odvozeny od náročnosti výroby konkrétní kuchyně či nábytku, především s ohledem na použitý materiál. Kuchyně s dvířky z lamina dodáme do 4 týdnů od objednání, s foliovanými dvířky do 5 týdnů, lakovaná dvířka a dvířka z dýhy do 5-6 týdnů od objednání.

Kalkulace dle grafického návrhu – mimo osobní návštěvu můžete využít služby vytvoření kalkulace dle Vámi zaslaného návrhu se stručným popisem kuchyně. Nezapomeňte uvést orientační rozměry a v jakém provedení by měla být dvířka kuchyňské linky. V případě zájmu nás kontaktujte ZDE.
Facebook