Materiál

Pro naši výrobu si vybíráme jen dodavatele, u kterých je prvotřídní kvalita jejich produktů samozřejmostí. O novinkách na našem trhu Vás budeme informovat buď v sekci NOVINKY a na našich FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH.
Hlavní Třída 170/50, 73601 Havířov
+420 778 712 313

PLOŠNÉ MATERIÁLY

Plošné materiály pro výrobu korpusů a pracovních desek pocházejí od výrobců z Rakouska , Německa a ČR. Výběr je z dezénů zahrnujících imitace dřeva, velkou škálu odstínů barev a povrchových struktur, matů, lesků a v neposlední řadě přírodních dýh. Pro pracovní plochu je taktéž možné použít umělý kámen či skutečnou žulu.

egger kronospan foxinterier jafholtz pfleiderer getacore kamenarstvo-kliestik technistone

NÁBYTKOVÁ DVÍŘKA

Nábytková dvířka zásadním způsobem ovlivňují vzhled nábytku. Lze zvolit fóliovaná, lakovaná či vyrobená z laminátové desky opatřené kvalitní ABS hranou . Můžete si ovšem také vybrat dvířka z masívu či dýhy. Novinkou jsou dvířka akrylátová, vyznačující se velmi vysokou odolností a stálobarevností a dvířka OVERFACE zdobená libovolným grafickým motivem. Výběr barev je obrovský. Můžete si zvolit dřevodekor, barevná dvířka, matná dvířka, lesklá dvířka či patinovaná dvířka v tvaru frézování dle vašeho přání. MDF dvířka odebíráme výhradně od českých výrobců.

Fóliovaná a lakovaná dvířka - MDF deska= dřevovláknitá hmota, umožňující výrobcům dvířka vyfrézovat do jakéhokoliv tvaru, a poté potáhnout zvolenou fólií nebo nalakovat dle barev ze stupnice RAL

trachealuceoproform

Lamino dvířka- oboustranně barevná dřevotříska se zafrézovanou 2MM ABS hranou

egger kronospan

KOVÁNÍ

Používáme kování a komponenty z Rakouska , Německa a Itálie, kdy některé splňují doživotní záruku funkčnosti.

blumfgvhettichSTRONG

OBKLADOVÉ PLOCHY

Obkladové plochy řešíme kombinací laminátových desek, desek v dezénu pracovních desek či pomocí skla. Novinkou jsou na trhu stále více používaná GRAFOSKLA, kdy jsme schopni z mnoha grafických motivů Vám s Vaší pomocí vybrat ten, který bude nejlépe slušet vaší kuchyňské lince..:)

egger kronospan foxinterier jafholtz pfleiderer getacore sklojap, grafosklo-sikora

Máte zájem o GRAFOSKLO?

Není nic jednoduššího, než si vybrat motiv či více motivů z galérie. Sdělit nám (zavolat, poslat mailem) číslo obrázku, podrobnosti o rozměrech a my již vše zajistíme.. Vzory si můžete vybrat zde:

GALERIE 1

V případě zájmu nás kontaktujte ZDE

DŘEZY, BATERIE, KUCHYŇSKÉ DRTIČE

Při rozhodování o nákupu dřezu či baterie byste neměli přistupovat na žádné dílčí kompromisy. Rozhodněte se pro kvalitu. Nabízíme rozsáhlý výběr různých materiálů od nerez provedení, granitových či skleněných dřezů. Široká je taktéž nabídka atraktivních designů. To vše ke splnění Vašich přání a požadavků.

franke,blancotekapyramissinks bond-drtice

OSTATNÍ

I naše kuchyňské linky jsou vybaveny drátěným a závěsným programem, roletovým systémem, odpadkovými koši, příborníky a kuchyňským osvětlením apod. Další vychytávky Vám naše designérka ochotně ukáže na studiu.

blumfgvhettichSTRONG VIBOrehau demos
Facebook